Menu

Beau Vilters Memorial

zondag 12 augustus 2018

Op zaterdag 18 en zondag 19 augustus aanstaande zal bij SHH Herten op sportpark De Wolfsberg het internationale U17-jeugdvoetbaltoernooi worden gespeeld. Dit PartnerToernooi van VVV-Venlo is vernoemd naar de op 14 juni 2015 overleden speler van VVV-Venlo Beau Vilters. Een internationaal deelnemersveld geeft acte de présence met Altinordu FC (Turkije), AEK Athene (Griekenland), Zaglebie Lubin (Polen), FC Kopenhagen (Denemarken), Anderlecht (België) en VVV-Venlo, Ajax, Roda JC, Willem II en Regioteam (allen uit Nederland). Naast de gebruikelijke bokaal voor de winnaar zal ook tijdens dit toernooi de Jeu Sprengers Award, voor de beste speler, alsmede de NKS Fair Play-prijs worden uitgereikt. Verder is er ook op dit Top-toernooi aandacht voor het item “Sport voor Iedereen!”

mf2