Menu

Beau Vilters Memorial gaat niet door

zaterdag 11 april 2020

Het Beau Vilters Memorial jeugdvoetbaltoernooi 2020 vindt in verband met de coronacrisis geen doorgang. De beslissing is genomen in verband met de maatregelen rond het coronavirus en de mogelijke economische gevolgen hiervan. Deze annulering is de vijfde in reeks van de PartnerToernooien 2020 van VVV-Venlo. Het internationale voetbaltoernooi U17-jeugd zou plaatsvinden op 15 en 16 augustus 2020 op de velden van organisator SHH Herten. De lokale organisatie richt haar pijlen nu op augustus 2021.

In een eerdere fase hebben onze partners IVO, SV Panningen, Venlosche Boys en SV Blerick helaas al moeten besluiten hun Internationale Toptoernooi te annuleren.

Vooralsnog gaan de andere twee Top-toernooien op 30 augustus bij Wittenhorst (U10 ) alsmede op 12 en 13 september bij GFC’33 Grubbenvorst (U13 ) nog door. Dit laatste is natuurlijk sterk afhankelijk van de huidige situatie. Gezondheid blijft nummer 1. TopSport in uw eigen regio!

mf2