Menu

Bekeravontuur O19 ten einde

donderdag 11 april 2019

FC Groningen O19 bleek woensdag voor meer dan duizend toeschouwers op het Jeugdcomplex van VVV-Venlo met 2-4 te sterk voor de ploeg van trainer Jordy Reneerkens. Na overwinningen op Almere City, SC Heerenveen en PSV eindigt het bekeravontuur voor de Venlonaren in de halve finale.

Trainer Jordy Reneerkens: “Het leek wel alsof we onder hoogspanning stonden en we hierdoor ons niveau niet wisten te halen. We kregen lastig druk op de bal en de tegendoelpunten vielen op de verkeerde momenten. Al met al een terechte nederlaag tegen een sterke tegenstander."

Nadat Groningen al snel de leiding nam, kwam VVV-Venlo dankzij een treffer van Evert Linthorst op gelijke hoogte. Maar pal voor rust kwam Groningen opnieuw op voorsprong. Na rust werd het al snel 3-1 en daarmee was de wedstrijd, ondanks een tegentreffer van Stan van Dijck, eigenlijk al gelopen.

De VVV-Venlo Jeugdopleiding bedankt iedereen voor de support onder het beker avontuur van onze O19!

mf2