Menu

Ben Tiggelaar inspireert VVV Netwerk

donderdag 22 november 2018

De tweede editie van het Young Business Club businessevent voor het gehele VVV-Venlo netwerk, met als keynote spreker Ben Tiggelaar, is fantastisch verlopen. Het positivisme dat heerst binnen de club, zagen we ook terug in de aanmeldingen. Met maar liefst 130 partners waren we te gast bij ons zeer gewaardeerd Koelclub lid Rabobank Venlo. Na het openingswoord van de directieleden van de Rabobank Venlo Addy Lutgenau en Johan van de Louw en onze eigen Marco Bogers, was het woord aan Madelène Leurs, voorzitter van de YBC. Met inmiddels ruim 45 leden is de YBC een zeer betrokken en hechte groep, waar VVV-Venlo trots op is.

Tijdens zijn lezing heeft Ben ons als expert in effectief leiderschap en verandering, meegenomen in de beste inzichten van inspirerend leiderschap. Met zijn scherpe visie wist hij menigeen aan het denken te zetten. Na afloop kregen alle aanwezigen Bens laatste boek ‘De Ladder’ mee naar huis, over waarom veranderen zo moeilijk is en welke drie stappen wel werken. Al met al was het een zeer geslaagde bijeenkomst, waar de kracht van ons zakelijk netwerk weer eens werd bewezen. Een speciaal woord van dank aan onze Young Business Club, Rabobank Venlo en Ben Tiggelaar.

mf2