Menu

Berden & De Keyzer #isdrbeej

woensdag 12 december 2018

Berden & De Keyzer is een modern assurantiekantoor dat bedrijven en particulieren helpt bij het analyseren van hun risico’s. Relaties worden geadviseerd hoe zij met deze risico’s preventief kunnen omgaan.

Uit de analyse blijkt dan welke risico’s niet en welke risico’s wel verzekerd dienen te worden. Zo is er uiteindelijk nooit sprake van dubbele dekking. Door de samenwerking met het landelijk opererende kantoor De Keyzer Zekerheid kan bij ieder risico, de beste verzekeraar, voorwaarden en premie gevonden worden. Betrokken, betrouwbaar en eigenzinnig worden gehanteerd die zich kenmerkt als een werkwijze die past bij de dag van vandaag.

Berden & De Keyzer Verzekeringen, niet alleen uw gesprekpartner bij schade-, levens- en verzuimverzekeringen maar ook op het gebied van sociale zekerheid en duurzame inzetbaarheid.

Wij danken Piet-Hein Berden voor het vertrouwen!

mf2