Menu

Bier gooien: verpest het niet voor jezelf

donderdag 21 oktober 2021

Het is vrij simpel wat betreft het biergooien: niet meer doen! Het is namelijk voor niemand leuk. Volgens de landelijke richtlijnen kun je een stadionverbod krijgen. Daarnaast krijgt VVV een boete, jij krijgt een boete en bovenal: bier is bedoeld om op te drinken.

Aan het begin van dit seizoen is er ook voor gekozen om de ballenvangers, de netten achter het doel, weg te halen om zo het zicht voor onze supporters op de Oost- en West-tribune te verbeteren. Een vraag vanuit de supporters waar we graag naar luisterden. Wanneer het biergooien niet stopt, zijn wij helaas genoodzaakt deze ‘ballenvangers’ weer terug te hangen.

Kortom: verpest het niet voor jullie zelf, voorkom vervelende maatregelen en drink je biertje lekker op!

mf2