Menu

Borgmann tekent bij VVV-Venlo

vrijdag 10 augustus 2018

De Duitse verdediger Axel Borgmann heeft een contract getekend bij VVV-Venlo. De 24-jarige linkervleugelverdediger speelt tot het einde van het seizoen in Venlo met daarna nog een optie op een tweede seizoen.

Borgmann kreeg zijn opleiding bij Schalke’04 maar kon in Gelsenkirchen nooit doorbreken. Wel werd hij geselecteerd voor het Duitse nationale elftal O20.
De afgelopen drie seizoenen kwam Borgmann uit voor FC Vaduz in Liechtenstein. Met die club won hij driemaal de beker en speelde in de voorrondes van de Europa League. De linksback volgt de naar NEC getransfereerde Leroy Labylle op. “We denken in hem een prima vervanger voor Labylle te hebben gevonden”, legt Manager Voetbal Stan Valckx uit. “Hij heeft natuurlijk een bijzonder goede opleiding gehad bij Schalke en de afgelopen week is gebleken dat hij voor ons een prima speler kan zijn.”

mf2