Menu

Bestel uw extra Businesstickets

dinsdag 3 september 2019

Koop nu al je extra businesstickets voor VVV-Venlo – FC Groningen en verzeker u tevens van een derde helft met zanger Bryan Stricker in het Lindeboom Voetbalcafé. Bryan is bekend van zijn maandelijkse optredens in de welbekende feestcafés van Amsterdam: Jantjes Verjaardag, Café Tante Roosje en het Toppers Café. Onlangs mocht hij ook plekken als Dutch Valley en Ziggo Dome aan zijn lijstje toevoegen. Sfeer gegarandeerd!

Onze wedstrijdsponsors tijdens de wedstrijd tegen FC Groningen zijn: Viking Kantoorartikelen & Tinnemans Keukens.

Wilt u net als hen een keer gebruik maken van de interessante opties die onze wedstrijdarrangementen u kunnen bieden? Informeer dan naar de mogelijkheden voor het wedstrijdsponsorschap, balsponsorschap of het aanvoerdersbandponsorschap. Klik hier om de leaflet met mogelijkheden te bekijken. Haal meer uit uw bezoek aan Covebo Stadion – De Koel -!

mf2