Menu

Christian Kum verlengt contract

maandag 20 mei 2019

Verdediger Christian Kum heeft zijn contract bij VVV-Venlo met een seizoen verlengd. Voorafgaand aan het afgelopen seizoen werd de 33-jarige verdediger overgenomen van Roda JC.

Kum speelde in het verleden voor ADO Den Haag, sc Heerenveen, FC Utrecht en Roda JC. De gelouterde verdediger werd geboren in Duitsland en groeide op in Zoetermeer. Afgelopen seizoen speelde Kum 25 duels voor VVV-Venlo. In het bekertreffen met Westlandia scoorde hij één keer.

“Ik had het prima naar mijn zin afgelopen seizoen. We hebben een mooi seizoen gedraaid, dus ik stond open voor een langer verblijf bij VVV, ook omdat mijn gezin het goed naar de zin heeft in Venlo. Mooi dat we er uit zijn gekomen. Ik voel me op mijn plek bij VVV”, laat Kum weten.

Ook Manager Voetbal Stan Valckx is blij met de contractverlenging van de verdediger. “Chris heeft afgelopen seizoen zijn waarde bewezen. Hij is een allround verdediger en het is goed dat we hem nog een jaar kunnen behouden.”

mf2