Menu

Combideal FC Utrecht en Feyenoord

vrijdag 15 maart 2019

Op zaterdag 16 maart 9.00 uur start de verkoop van een drietal wedstrijden:
NAC Breda - VVV-Venlo | zondag 31 maart, 12.15 uur
VVV-Venlo - FC Utrecht | woensdag 3 april, 18.30 uur
VVV-Venlo - Feyenoord | zondag 7 april, 14.30 uur

Combideal: ontvang korting
En dus spelen we twee keer thuis in vier dagen. Tegen FC Utrecht en Feyenoord, wederom een topwedstrijd dus. En jij kunt naar beide wedstrijden mét korting!

Bestel in onze (online) fanshop een ticket voor zowel FC Utrecht als Feyenoord en ontvang 10 euro korting! Let op: voor de thuiswedstrijd tegen Feyenoord geldt een (Seizoen)ClubCard-verplichting 1 op 1.

Stappenplan
Ga naar https://mijn.vvv-venlo.nl , log in of maak een account aan. Ga naar kaarten en kies voor de combideal. Selecteer eerst een losse kaart voor de thuiswedstrijd tegen FC Utrecht en ga naar de winkelwagen met de knop ‘bekijk items’ rechtsboven. Klik dan op de link bovenin (Klik hier om nog een kaart toe te voegen). Selecteer vervolgens een losse kaart voor de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. De € 10,- korting wordt dan automatisch verrekend. Rond uw bestelling daarna af.

mf2