Menu

Commercie on tour

zondag 3 november 2019

Onze commerciële afdeling bestaande uit Niels Mulders, Steffie Koopmans en Djordi Staaks komen naar u toe deze winter! De aankomende drie weken kunt u als partner van het VVV-Venlo Netwerk zomaar eens een bezoekje verwachten van onze commerciële afdeling: VVV-commercie ‘on tour’.

Ben maar niet bang. Ze komen niks halen... Sterker nog, ze komen iets brengen! Wat, dat laten we nog even in het ongewisse. Maar wij kunnen u verzekeren: het is een ingewikkeld verhaal waar je de nodige energie van krijgt. Laat ze niet buiten in de kou staan, want daar zult u spijt van krijgen.

Wilt u nou zeker weten dat één van onze accountmanagers uw bedrijf met een bezoekje vereert, laat dan snel uw interesse blijken met een berichtje naar uw eigen accountmanager.

mf2