Menu

Corona maatregelen: fanshop gesloten

woensdag 14 oktober 2020

Dinsdag 13 oktober kwam het nieuws naar buiten waar niemand op zat te wachten, maar dat hoogst noodzakelijk is: een gedeeltelijke lockdown. Horeca gesloten, geen amateurwedstrijd en voor langere tijd geen publiek in de stadions bij Ere- en Eerste Divisie wedstrijden. 

Deze strengere maatregelen hebben ook tot gevolg dat onze Fanshop in het stadion tijdelijk weer gesloten zal zijn. Dat geldt niet alleen voor de Fanshop, maar ook het complete stadion. Medewerkers en vrijwilligers zullen zo veel mogelijk vanuit thuis gaan werken om het Coronavirus zo ver mogelijk van de club vandaan te houden. 

Uiteraard blijven wij wel voor onze fans, supporters en iedereen die VVV een warm hart toedraagt, klaar staan. Telefonisch zijn we bereikbaar van 9.00 tot 12.00 uur om je verder te helpen met alle vragen. Onze online Fanshop is 24 uur per dag geopend en bestelde pakketten worden uiteraard gewoon dagelijks geleverd.

mf2