Menu

CTV wordt Businesspartner

donderdag 20 juni 2019

Wij zijn trots om u mede te delen dat met ingang van het seizoen 19|20 onze trouwe partner CTV Container Trucking Venlo Businesspartner wordt van VVV-Venlo.

CTV vervoert containers zo snel, efficiënt en duurzaam als het maar kan. Om exact te voldoen aan de eisen en wensen van de klant op het gebied van transport, combineren we rail, water en weg zo optimaal mogelijk. CTV gebruikt inland rail- en bargeterminals, waarmee ze containers snel en filevrij vanuit drukke zeehavens naar haar logistieke knooppunten in Venlo, Duisburg en Basel halen. Van daaruit regisseert CTV transport naar eindbestemmingen in heel Europa. ‘Zo vormen ons multimodale concept, ons moderne plansysteem en ons uitgebreide wagenpark, de beste weg voor uw containers’.

Wij danken CTV en in het bijzonder Jac Berden voor het vertrouwen!

mf2