Menu

Daniels Traprenovatie wordt Pluspartner

vrijdag 30 augustus 2019

Daniels Traprenovatie treedt toe tot ons netwerk en wordt Pluspartner!

Daniels Traprenovatie renoveert 1500 trappen per jaar en is actief in Nederland en België, voor zowel particulieren als bedrijven. Het kenmerk is vakwerk, professionaliteit, persoonlijke service en tevreden klanten. Door de korte lijnen kan Daniels Traprenovatie snel schakelen en met haar deskundige adviseurs een persoonlijk advies geven. Daniels Traprenovatie biedt de keuze uit een breed assortiment exclusieve (overzet)trede met een eigen design in zowel Massief als HPL. Dankzij het rechtstreekse contact met de fabriek biedt het bedrijf een uniek product van topkwaliteit. Met de eigen vakbekwame, ambachtelijk geschoolde monteurs heeft het bovendien de montage in eigen hand. Bij Daniels Traprenovatie krijgt iedereen een advies op maat – en altijd een passende oplossing.

De oprichters en eigenaren zijn de broers Ronald en Jeroen Daniels. Van huis uit kregen zij het vak als klein kind met de paplepel ingegoten. Door hun passie voor het vak zijn zij in 2006 begonnen met hun eigen bedrijf. Ze streefden ernaar om de juiste mensen met hetzelfde gevoel en dezelfde passie voor hun vak rondom zich te verzamelen en zo te zorgen voor een transparant, eerlijk en vakkundig bedrijf. ‘Vakwerk’ staat bij hun dan ook hoog in het vaandel. De klant staat centraal en zo zorgen ze ervoor dat ze aan alle wensen van de klanten kunnen voldoen.

Wij danken Ronald en Jeroen voor het vertrouwen en gaan er een mooie en langdurige samenwerking van maken!
#SamenVVV

mf2