Menu

Danny Post blijft VVV-Venlo trouw

woensdag 4 augustus 2021

“Hey Fans, VVV-Venlo zit in mijn hart. Daarom blijf ik ook komend seizoen jullie aanvoerder en draag ik de band met trots. Voor VVV. Voor jullie! Tot snel!”

Dat is de boodschap die Danny Post heeft voor de fans van VVV-Venlo. De 32-jarige aanvoerder, al acht seizoenen in dienst van de geelzwarten, gaat daarmee in op de geruchten die na de degradatie van afgelopen seizoen niet van de lucht waren en neemt daarmee meteen ook alle twijfels weg in de harten van de Venlose fans. Hij blijft en is ook aankomend seizoen aanvoerder van de selectie van trainer Jos Luhukay.

De Amsterdamse middenvelder heeft nog een overeenkomst bij de club tot 1 juli 2022. Hij speelde inmiddels 242 officiële wedstrijden voor de Venlonaren en is daarmee hard op weg naar een mijlpaal. Hij scoorde tot nu toe in totaal 11 keer en gaf zeven assists in Venlose dienst.

Danny, we zijn ontzettend blij dat jij ook komend seizoen ónze aanvoerder blijft. Op naar veel mooie momenten onder aanvoering van jou!

mf2