Menu

David Kalokoh ( 13 ) naar Ajax

zondag 27 mei 2018

De VVV-Venlo Jeugdopleiding timmert aardig aan de weg. Naast de 4 behaalde kampioenschappen van de jeugdteams dit seizoen wordt dit ook duidelijk door de interesse van de Top Drie in de Venlose jeugdspelers.

Nadat eerder al bekend werd dat Raf Vullers ( 11 ) en Naim Matoug ( 15 ) na dit seizoen de overstap naar PSV maken, zal David Kalokoh ( 13 ) ook de opleiding van de Venlonaren verlaten. Ook VVV-Venlo O19 keeper Sem Custers zal onze opleiding verruilen voor die van NAC Breda.

Kalokoh verruilt de opleiding van de Venlonaren voor die van Ajax. De middenvelder speelde dit seizoen grotendeels zijn wedstrijden in de O15, terwijl hij nog voor de O13 mocht uitkomen.

De Venlonaar die al vanaf zijn 7e jaar bij VVV-Venlo speelde zal komend seizoen zijn wedstrijden op de Toekomst voor Ajax O14 gaan spelen.

Wij feliciteren David Kalokoh met zijn overstap naar Amsterdam en wensen hem veel succes toe!

 

mf2