Menu

De Thuisjuffrouw sluit zich aan

woensdag 31 juli 2019

We zijn blij om te vermelden dat De Thuisjuffrouw zich aansluit bij het VVV-Venlo Netwerk.

Het zzp-team van Huiswerkschool Venlo | De Thuisjuffrouw biedt ondersteuning aan kinderen van 8 tot 18 jaar. De huiswerkschool is gevestigd in Venlo tussen de drie Venlose campussen in. Daarnaast verzorgt het zzp-team van De Thuisjuffrouw begeleiding op de basisscholen in regio Venlo e.o. en komt zij thuis bij kinderen aan de keukentafel. Je kunt ook bij ons terecht voor onderwijs aan zieke leerlingen.

Voor het voortgezet onderwijs werken de huiswerkbegeleiders met een kleine, vaste groep leerlingen, in een fijne en huislijke omgeving. Kinderen onafhankelijk en sterk maken door ze goed toe te rusten is waar we voor staan. twee of drie middagen per week begeleiding bij je huiswerk. En daarnaast een aantal middagen zelf aan de slag. Aandacht voor wennen en plannen, leren leren, executieve functies (huiswerk-gedrag) en bovenal vakinhoudelijke ondersteuning bij het huiswerk maken en proefwerken leren. Liefst met z'n allen aan een grote tafel onder leiding van een ervaren en goed opgeleide huiswerkbegeleider. Het team bestaat uit 21 mannelijke en vrouwelijke begeleiders. Samen sterk!

Voor de leerlingen van VVV die de jeugdopleiding combineren met College Den Hulster bieden we maatwerk.

Wij danken Karin Sanders voor het vertrouwen!

mf2