Menu

De Treffers - VVV-Venlo 0-3

zaterdag 21 juli 2018

VVV-Venlo oefende zaterdagmiddag 21 juli, in een snikheet Horst tegen Tweede Divisionist De Treffers. Bij de Venlonaren ontbraken diverse spelers met lichte blessures.

De eerste kans was voor de Groesbekenaren, maar Unnerstall voorkwam een treffer met een magistrale redding. Grot, voor de gelegenheid als centrumspits geposteerd, kopte even later op de lat. Rutten zorgde kort voor rust voor de Venlose voorsprong.  Kort na de hervatting tekende Damian van Bruggen voor de tweede Venlose treffer met een bekeken schot in de kruising. Even later was het Grot die snoeihard uithaalde en de derde goal liet noteren.  Daarna werden nog diverse kansen gemist door de Venlose ploeg die duidelijk stappen maakt richting het gewenste niveau.

Doelpunten: 42. Rutten 0-1, 47. Van Bruggen 0-2, 56. Grot 0-3.
Toeschouwers: 450.

Opstelling VVV-Venlo: Unnerstall, Rutten, Röseler ( 83. Korkmaz), Kum ( 79. Promes), Labylle, Post ( 68. Dekker), Van Bruggen, Susic ( 81. Steijn), Kiesewetter ( 57. Roemer), Grot, Hunte.

mf2