Menu

De V is terug op het shirt

donderdag 5 juli 2018

Alles rondom VVV-Venlo draait om die ene letter. De letter V van Venlo, de borst Vooruit, Verhalen van vroeger en natuurlijk de V op de shirts tussen 1954 en 1961, maar ook in 2010 tot en met 2014 en natuurlijk op ons laatste Jubileumshirt. De V is onlosmakelijk verbonden aan de club én supporters en eindelijk is de V weer terug op het shirt! 

De V staat ook voor Verleden. Heb jij de kleur van het nieuwe uitshirt al gezien? Dit verwijst natuurlijk naar de mooie historische jaren ‘70. 

Het thuisshirt is te koop in ons FanCentre en later ook op onze nieuwe online Fanshop. De V staat ook voor vertraging, wat betekent dat het uitshirt helaas op een later moment te koop is.

Bekijk de lancering van het gloednieuwe wedstrijdshirt hier!

mf2