Menu

Voetbalstages staan weer voor de deur

dinsdag 13 juli 2021

Ook deze zomer organiseert de VVV-Venlo Voetbalschool weer Voetbalstages voor jeugdspelers (geboren tussen 2007 en 2015 ) in Noord- en Midden Limburg. Wil jij trainen als een speler van VVV-Venlo, scoren als Giakoumakis, verdedigen als Pachonik of de nul houden als Van Crooij? Meld je dan aan!

Van 30 augustus tot en met 2 september verzorgen trainers van onze opleiding de trainingen tijdens de VVV-Venlo Voetbalstages in Roermond en Venlo. Naast leuke en leerzame trainingen ontvangen alle deelnemers een prachtig tenue en een mooi aandenken. Bovendien komen ook de selectiespelers op bezoek voor een Meet & Greet!*

Klik hier voor meer informatie en om aan te melden. Let op: VOL = VOL.

* Indien mogelijk en toegestaan i.v.m. COVID-19.

mf2