Menu

Debuut voor Kokkinis in Grieks onder 19

woensdag 12 september 2018

Jeugdspeler Sotirios Kokkinis ( 18 jaar ) heeft zijn debuut gemaakt voor Griekenland Onder-19. Het Griekse jeugdelftal speelde in een dubbele confrontatie tegen Finland Onder-19. Kokkinis, met rugnummer 17,  mocht in beide wedstrijden meespelen. 

De eerste wedstrijd werd verloren met 1-0. Na een uur mocht Sotirios invallen en dus maakte onze jeugdspeler zijn officiële debuut: ''Echt een heel mooi moment voor mij, waar ik hard voor heb gewerkt. Dit voelt echt speciaal'', aldus de 18-jarige Sotirios.

Zijn optreden werd de tweede wedstrijd beloond met een basisplek en hij mocht de volle negentig minuten meespelen. Doelpunten werden er niet gescoord, maar dat mocht de pret niet drukken voor Sotirios: ''Het ging erg goed, ik speelde zoals ik graag wilde spelen en voelde me op mijn plek zoals ik me in Venlo ook altijd voel. Ik ben erg blij met mij debuut voor de O19 van Griekenland en hoop dat ik wederom opgeroepen word de volgende interland periode". 

Wij feliciteren Sotirios Kokkinis met zijn prestatie!

mf2