Menu

Doneer en steun horeca Groot-Venlo

maandag 8 februari 2021

De ‘Gaele Jeskes', bestaande uit 12 sponsors uit het VVV-Venlo netwerk, zijn een graag geziene gast in het Lindeboom Voetbalcafé na afloop van een thuiswedstrijd. Het is dan ook niet onverwachts dat juist deze groep ondernemers start met een initiatief om geld in te zamelen voor de horeca in gemeente Venlo.

Zowel particulieren als bedrijven kunnen een of meerdere donaties doen aan zijn of haar favoriete kroeg. De stichting werkt zonder winstoogmerk en alle donaties komen dan ook op de juiste plek terecht. Leon Bastiaans, spreekbuis van de Gaele Jeskes, omschrijft het als volgt: ‘’Als je op een normale stapavond bijvoorbeeld 50 euro uitgeeft in café x, zou je nu uit solidariteit eens 25 euro aan café X kunnen doneren. Als je vaker een kroegentocht houdt, kun je al die cafés wat toestoppen. Dus café X, Y en Z.’’

Ook namens VVV zeggen we dus: Laat je hart én je portemonnee spreken, kies één of meerdere horecabedrijven in Groot-Venlo en steun deze met een donatie!
Kan je geen keuze maken voor één of twee horecazaken? U kunt ook een donatie doen aan alle Horeca.

mf2