Menu

Droombaan voor één dag

woensdag 7 november 2018

Op dinsdag 20 november, tijdens World Children's Day, worden talloze droombanen ingevuld door kinderen. Alle Eredivisieclubs nemen deel aan de nationale campagne ALS EEN BAAS van Unicef Nederland. Vanaf vandaag kun jij ook solliciteren op jouw droombaan bij VVV-Venlo!

Als een baas
Met de actie ALS EEN BAAS geeft UNICEF kinderen in de leeftijd van 10 tot 18 jaar de kans om te solliciteren naar een droombaan. Kinderen zijn dan voor één dag de baas. Lees hieronder alles over onze vacature.

Wij zoeken een Teammanager

Vind jij het leuk om VVV-Venlo spelers te ontmoeten, te begeleiden en te helpen bij hun activiteiten? Kun je goed praten en blijf je rustig als er ruim 300 andere kinderen om je heen staan? Dan is teammanager VVV-Venlo iets voor jou!

Wij vragen

  • Je bent tussen de 14 en 18 jaar
  • Je bent enthousiast
  • Je kunt goed kunnen praten en luisteren
  • Je kunt omgaan met drukte
  • Je vindt het leuk om mooie foto’s en verhaaltje/vlog te maken
  • Je vindt geel en zwart mooie kleuren
  • Je bent beschikbaar op 20 november van 13.00 uur tot 17.00 uur in Venlo

Wij bieden
Jouw taak wordt het om drie VVV-Venlo selectiespelers te helpen met de opening van een schoolplein. Je begeleidt de spelers, leg hen uit wat ze moeten doen en bent de contactpersoon voor VVV-Venlo op die dag. Natuurlijk maak jij ook een foto en schrijf je een stukje tekst overdoen en bent de contactpersoon voor VVV-Venlo op die dag. Je moet er ook voor zorgen dat er een leuk verhaaltje met foto’s gemaakt wordt.

mf2