Menu

Duitse winnaar TOP O13 Grubbenvorst

dinsdag 11 september 2018

 1.FC Köln heeft het TOP-D Under 13-toernooi van GFC’33 gewonnen. VVV-Venlo is ToernooiPartner van dit internationale jeugdvoetbaltoernooi. Die Geissböcke wonnen in de finale met 2-0 van het Deense Brondby IF. De strijd om het brons werd gewonnen door het Duitse Borussia Mönchengladbach. Die Fohlen wonnen in de ‘kleine finale” met 1-0 van de winnaar van 2017 FC Twente. Saman Falaei van Brondby IF won als beste speler van het toernooi de Jeu Sprengers Award. Het Regioteam toonde zich de sportiefste ploeg en ging met de NKS Fair Play-prijs aan de haal. ToernooiPartner VVV-Venlo legde beslag op een eervolle 5e plaats in een sterk internationaal deelnemersveld. Gedurende het toernooi kreeg het item “Sport voor Iedereen!” ook weer volop de aandacht. Op het park hing een regenboogvlag en alle teamaanvoerders droegen een regenboogaanvoerdersband. Ook werd in dit kader voor veel belangstellenden een Inspiratiemorgen gehouden met een heus panel.

mf2