Menu

Duitse winnaar TopD U13 Grubbenvorst

maandag 13 september 2021

1.FC Köln heeft zondag 12 september jongsteleden de 24e editie van het Top-D Under 13 Toernooi van GFC’33 uit Grubbenvorst gewonnen. Door corona vond dit internationale jeugdvoetbaltoernooi dit jaar in een afgeslankte vorm plaats; acht topclubs uit België, Duitsland en Nederland, waaronder ToernooiPartner VVV-Venlo,  streden ditmaal op een eendagstoernooi om de hoogste eer. In de finale was 1. FC Köln, ook al winnaar in 1996, 1997 en 2018, met 3-0 veel te sterk voor FC Utrecht. Het brons ging naar Vitesse dat in de troostfinale won van Borussia Mönchengladbach. Het team van VVV-Venlo viel na een goed begin terug naar een uiteindelijke zesde plaats. In 2022 zal de 25 jubileumeditie plaatsvinden van dit internationale sportevenement. Dan hopelijk weer onder normale omstandigheden zonder verdere regelgevingen. TopSport in uw eigen regio!

Foto:
1. FC Köln winnaar 2021

mf2