Menu

Duitsland U20 verslaat ook Nederland

zondag 8 september 2019

In Uden ging zondagmiddag 8 september de ‘clash’ tussen Nederland en Duitsland op herhaling. Ditmaal was het Nederland Onder 20 dat Duitsland Onder 20 verwelkomde in het kader van de Elite League U20. Na een eerste helft waarin de Nederlandse ploeg van coach Bert Konterman de bovenliggende partij was, trok Duitsland uiteindelijk aan het langste eind: 1-2. John Yeboah begon deze interland op de bank en zag zijn ploeggenoten vanaf de reservebank het Nederlandse overwicht weerstaan. De drie punten gingen na een goede tweede helft mee de grens over richting Duitsland en de ploeg van trainer Manuel Baum neemt daardoor nóg steviger de eerste plek in de poule in.

John Yeboah keert na het tweeluik met Duitsland U20 terug in Venlo, waar hij maandag 9 september aansluit bij de selectie van VVV-trainer Robert Maaskant. Zaterdag 14 september speelt VVV-Venlo thuis tegen FC Groningen ( 19.45 uur).

mf2