Menu

Eat en Meet ontbijtsessie

maandag 28 januari 2019

Op woensdag 6 februari vindt onze tweede Eat & Meet ontbijtsessie van dit seizoen plaats, wederom in de vorm van onze verbindsessie. Met dit keer als thema 'verbinden & informeren', waarin we u meenemen in de zakelijke communicatiemiddelen anno 2019. Uiteraard kunt u op voorhand aangeven met wie u aan tafel wilt zitten, want uiteindelijk willen wij zoveel mogelijk verbindingen tot stand brengen binnen ons netwerk. Meer informatie hierover vindt u onderaan in de mail. 

Programma
Zoals altijd zijn wij deze ochtend te gast bij onze Pluspartner van der Valk Venlo. Het programma ziet er als volgt uit.
07.45 uur | Inloop
08.00 uur |Start ontbijtbuffet
08.30 uur |Start interactief programma
09.30 uur |Tafeldiscussie met groepjes over hoe de bedrijven 'verbinden en informeren' 
09.45 uur |Napraten onder het genot van een kop koffie
10.00 uur | Einde 

Aanmelden
Aanmelden kan tot uiterlijk vrijdag 1 februari 16.30 uur via onze Business app. De kosten van deze Eat & Meet bedragen € 18,50 per persoon en worden direct door Van der Valk Venlo aan u gefactureerd. Tevens kunt u gebruik maken van de verstrekte Eat & Meet vouchers. Hierop volgend ontvangt u de deelnemerslijst, waarna u kan aangeven bij wie u aan tafel wil zitten. Dit kan vanaf het moment dat u de deelnemerslijst ontvangt tot dinsdag 5 februari voor 12.00 uur.

mf2