Menu

Eddy’s Steaks ‘n Sushi Businesspartner

woensdag 22 september 2021

VVV-Venlo verwelkomt Eddy’s Steaks ’n Sushi als nieuwe Businesspartner. Het restaurant in Venlo is een unieke plek die het Oosterse en het Westerse samenbrengt in de beste gerechten.

Eddy’s Steaks ‘n Sushi en VVV bleken vorig seizoen al een goede combinatie te zijn, toen er een unieke samenwerking ontstond tussen beide partijen. Gezamenlijk kregen we het voor elkaar om alle seizoenkaarthouders door het hele land van sushi te voorzien. Tevens hebben we samen een Sushibox samengesteld waarvan de opbrengst is gedoneerd aan de kinderafdeling van het VieCuri-ziekenhuis in Venlo.

Na deze bijzondere en succesvolle samenwerking, waarover in de nieuwe Koelkrant een uitgebreid interview te lezen is, treedt Eddy’s Steaks ’n Sushi nu ook als Businesspartner toe tot het VVV-Venlo Netwerk. Daarvoor willen we Eddy’s Steaks ’n Sushi heel erg bedanken en we kijken uit naar een mooi partnerschap.

Klik hier voor meer informatie over Eddy’s Steaks ’n Sushi.

mf2