Menu

Elia Soriano verlaat VVV-Venlo

dinsdag 28 januari 2020

Spits Elia Soriano vertrekt bij VVV-Venlo. De 30-jarige Duitser, die ook over de Italiaanse nationaliteit beschikt, zoekt zijn heil in Israël. Daar gaat hij aan de slag bij Hapoel Ra’annana, dat momenteel de laatste plek bezet in de Israëlische competitie.

Soriano werd afgelopen zomer door VVV-Venlo gehaald voor de spitspositie, na het vertrek van Peniël Mlapa naar Al Ittihad Kalba (VAE). Hij was afkomstig van Korona Kielce, een club in de Poolse hoogste divisie. Daarvoor kwam hij uit voor onder meer SV Darmstadt 98, Stuttgarter Kickers en Karlsruhe SC.

De Duitser begon sterk in Venlo. In de voorbereiding liet hij een zeer goede indruk achter. In de competitie wist hij meteen in de eerste wedstrijd (RKC-thuis) het net te vinden. Zijn 2e doelpunt liet hij aantekenen op 24 november tegen FC Twente. In totaal kwam Soriano tot 12 basisplekken en 4 invalbeurten voor de Venlonaren in De Eredivisie.

Elia, dank voor alles wat je voor VVV-Venlo hebt betekend. Gefeliciteerd met deze mooie stap en veel succes in Israël!

mf2