Menu

eSporters doneren VoorVechterskaart

woensdag 30 september 2020

Net als vele anderen doneren ook de mannen van het eSports team van afgelopen seizoen een VoorVechterskaart. Het team, dat de voorgaande editie van het eSportseizoen nog bestond uit Nick, Dennis, Jesper en Sandro, is blij om op deze manier iets terug te doen voor de supporters.

Het team kende vorig jaar een succesvol jaar. Zo eindigden de eSporters op een vijfde plek in de algehele landelijke eSportscompetitie. Daarop zegt Nick het volgende ‘Vanuit VVV-Venlo esports zijn wij dankbaar voor alle positieve reacties die wij kregen na het succesvolle eDivisie jaar. Heel mooi om te zien dat dit niet alleen vanuit de jongere doelgroep komt, maar ook van ouderen die alles steunen wat met VVV-Venlo te maken heeft.'

VoorVechters
In Venlo en regio wonen nog steeds heel veel mensen die onder de ‘armoedegrens’ leven en iedere dag moeten vechten tegen de uitdagingen die onze maatschappij met zich meebrengt.

Om juist bij deze mensen een lach op het gezicht te toveren, doneerden onlangs al een groot aantal (oud) spelers en trainers, personeel, bedrijven, organisatie én supporters(groepen) onder de vlag van het project 'VoorVechters' van de VVV Foundation, een seizoenkaart aan de mensen die niet in staat zelf om er zelf aan te kunnen schaffen. Hierop vervolgt Nick zijn verhaal 'Wij vinden het belangrijk dat onze fans die het de afgelopen tijd (financieel) moeilijker hebben (gehad) ook gewoon naar het stadion kunnen komen.'

In onderstaande video is te zien hoe eSporters Nick en Jesper een VoorVechterskaart overhandigen aan Rayan die dolgelukkig is nu hij zijn favoriete club dit seizoen mag gaan bezoeken.  'Prachtig om te zien hoe blij een jongen als Rayan met een Voorvechterskaart is. Middels een klein gebaar zorgen wij ervoor dat Rayan tóch bij de thuiswedstrijden kan zijn', zo vertelt Nick.

Nu Rayan de thuiswedstrijden van zijn favoriete club mag gaan bezoeken heeft hij ook de mogelijkheid om FIFA te spelen in het nieuwe Fancafé wat binnenkort geopend zal zijn voor supporters. Nick daarover: 'Natuurlijk hebben we afgesproken met Rayan dat hij dit seizoen voor een thuiswedstrijd zeker een bezoek moet brengen aan het nieuwe Fancafé waar we een potje FIFA tegen hem zullen spelen.’

Word ook VoorVechter
Door één of meerdere seizoenkaarten aan te schaffen tegen een maatschappelijke prijs van € 190,30 per stuk doneert u een lach en steunt u tevens de club en de VVV Foundation. Klik hier voor meer informatie.

mf2