Menu

Evert Linthorst beloont vertrouwen

donderdag 24 januari 2019

Begin dit seizoen tekende jeugdspeler Evert Linthorst zijn eerst contract dat hem tot 1 juli 2020 aan VVV-Venlo verbindt met daarin opgenomen een optie voor nog één seizoen. Vorig seizoen maakte hij zijn debuut in het standaardteam van VVV-Venlo toen hij in de uitwedstrijd tegen Ajax speeltijd kreeg. Zijn opleiding genoot hij bij VVV-Venlo en ook enkele seizoenen bij PSV.

Veel van onze jeugdspelers hebben een eigen Talentenwandsponsor, zo ook Evert. Hamelin is als Talentenwandsponsor al sinds seizoen 2011-2012  verbonden aan Evert. Bert Janssen van Hamelin: “Ik ben bijzonder trots op Evert. Zo zie je maar dat het investeren in talenten zijn vruchten afwerpt. Mooi voor VVV-Venlo, maar nog mooier voor Evert! Ik hoop dat Evert zijn droom gaat waarmaken.” Hij is al aardig op weg! Het vertrouwen dat Hamelin al die jaren had, is met het ondertekenen van het contract beloond.

mf2