Menu

Evert Linthorst tekent contract

dinsdag 20 november 2018

Middenvelder Evert Linthorst heeft een contract getekend dat hem voor twee seizoenen aan VVV-Venlo verbindt. De 18-jarige Venlonaar wordt daarmee beloond voor zijn inzet voor de club. Vorig seizoen maakte hij zijn debuut in he standaardteam van VVV toen hij in de uitwedstrijd tegen Ajax speeltijd kreeg. Zijn opleiding genoot hij bij VVV en ook enkele seizoenen bij PSV.

Trainer Maurice Steijn is tevreden over de ontwikkeling van Linthorst. “Evert is een talentrijke speler. Met dit contract bieden we hem de kans om zich door te ontwikkelen. Met het oog op de toekomst is Evert een uitstekende aanvulling voor VVV.”

Ook Manager Voetbal Stan Valckx is blij met de ondertekening. “Mooi dat we een jongen uit de eigen opleiding een contract aan kunnen bieden. Dat kun je dan zien als waardering en beloning. We hebben een talentvolle lichting en daar is Evert een exponent van. Maar niet alleen in de O19, ook in de O17 lopen enkele zeer talentvolle spelers rond.”

Het contract met Linthorst loopt tot 1 juli 2020 met een optie voor nog een seizoen.

mf2