Menu

Finest Housing maakt puzzel weer voller

vrijdag 16 augustus 2019

Finest Housing is uw huisvesting compagnon, gedefinieerd door service en expertise. Finest Housing biedt diensten aan op het gebied van vastgoedbeheer, in- en verhuur en personeelswoningen, fungerend als de ontbrekende schakel tussen bedrijven en (particuliere) vastgoedbeleggers.

Het werkgebied is gefocust op heel Limburg en Noord-Brabant en breidt zich uit naar de rest van Nederland.

Finest Housing houdt haar reputatie als gerenommeerd property management bedrijf graag hoog. Met passie creëert Finest Housing positieve ervaringen voor huiseigenaren, verhuurders en huurders, gekenmerkt door haar sterke werkethiek en deskundig personeel.

Wilt u hulp bij het maximaliseren van het rendement op uw investering, of bent u op zoek naar een thuis voor uw werknemer? Finest Housing zorgt voor een perfecte match!

Wij danken Finest Housing en in het bijzonder Judith Versteegen voor het vertrouwen!

#SamenVVV

mf2