Menu

G-Voetbaldag in Barendrecht

woensdag 1 augustus 2018

Vandaag vond de jaarlijkse CBV G-voetbaldag plaats. Het Nationaal G-Voetbaltoernooi bij BVV Barendrecht wordt ieder jaar op Sportpark de Bongerd gevierd.

Aan het toernooi nemen maar liefst 400 G-voetballers deel die allemaal in de échte tenues van clubs uit het betaald voetbal spelen en worden gecoacht door alle bekende trainers van de profclubs. Daarnaast zijn ook de topscheidsrechters die wekelijks fluiten in de Eredivisie present op dit voetbalfeest. Sportiviteit, plezier, respect en gelijkwaardigheid staan hoog in het vaandel tijdens het G-voetbaltoernooi.

Onze jeugdtrainers Dominik Vergoossen en Jordy Reneerkens coachten het VVV-Venlo G-team. Zij wonnen twee wedstrijden, speelde er één gelijk en twee werden er verloren.

Een heerlijke dag, met een grote glimlach en twee trotse coaches.

mf2