Menu

Gelderse finale in Grubbenvorst

woensdag 11 september 2019

 Afgelopen weekend vond het laatste Top-toernooi in de serie PartnerToernooien 2019 plaats bij GFC’33 Grubbenvorst. VVV-Venlo is ToernooiPartner van deze internationale jeugdvoetbaltoernooien. In een bloedstollende finale won Vitesse na strafschoppen van NEC. De reguliere eindstand was in 2-2 geëindigd en zelfs verlengingen bracht geen winnaar. Strafschoppen moesten uiteindelijk beslissen, hierin toonde Vitesse zich met 5-4 de winnaar. Op de derde plaats eindigde het Duitse Borussia Dortmund dat in de troostfinale de winnaar van 2018 1. FC Köln versloeg. Het team van VVV-Venlo behaalde een eervolle achtste plaats in dit sterk bezette toernooi. FC Utrecht won de NKS Fair Play-prijs, terwijl Giorgio Ghiana van NEC de Jeu Sprengers Award voor de beste speler van het toernooi won. Topsport in Uw eigen regio!

mf2