Menu

Gezocht: Vrijwilligers kinderfeestjes

vrijdag 24 juli 2020

Na het abrupte einde van vorig seizoen, zijn de blikken volledig gericht op seizoen 20|21. Goed nieuws: de bal rolt weer. Tijd voor een feestje!

Want nu het seizoen langzaamaan weer begint, starten we vanaf september ook weer met kinderfeestjes bij VVV-Venlo. Wekelijks bouwt VVV-Venlo op woensdag twee (kinder)feestjes voor kinderen die hun verjaardag op een speciale, geelzwarte manier willen vieren met vriendjes en leeftijdsgenootjes.

Kindervrienden gezocht
Ben jij die feestneus die, met behulp van de inspirerende omgeving van Covebo Stadion - De Koel -, bij kinderen een lach op hun gezicht tovert?  Als club zijn wij op zoek naar enthousiaste kindervrienden die het leuk vinden om kinderfeestjes te organiseren én begeleiden.

Als organisator van kinderfeestjes ben je:

  • Gemiddeld twee keer per maand beschikbaar op woensdagmiddagen
  • Een feestneus, enorme kindervriend en iemand die de gave heeft om lachende gezichten te toveren
  • Enthousiast! Jij maakt de kinderen fan van VVV
  • Zelfstandig en professioneel

Lijkt het jou leuk om deel uit te maken van onze vrijwilligerspoule voor de kinderfeestjes? Laat het ons weten via koelkids@vvv-venlo.nl, dan gaan we binnenkort graag het gesprek met je aan en bouwen we daarna samen een leuk feestje!

mf2