Menu

Giakoumakis ontvangt uitnodiging

vrijdag 12 maart 2021

Spits Georgios Giakoumakis heeft wederom een uitnodiging van bondcoach John van ’t Schip ontvangen. Hij sluit maandag 22 maart aan bij de selectie van het Griekse nationale elftal. De huidige topscorer van de Eredivisie werd eind 2020 voor het eerst opgeroepen voor het elftal van Bondscoach Van ’t Schip. Toen maakte hij op 11 november zijn debuut én zijn eerste interlandgoal in de vriendschappelijke wedstrijd tegen Cyprus.

Griekenland speelt tijdens het aankomende interlandweekend de belangrijke WK-kwalificatiewedstrijden tegen Spanje (donderdag 25 maart, Granada) en Georgië (woensdag 31 maart, Thessaloniki). Tussendoor treden de Grieken in een vriendschappelijke wedstrijd nog aan tegen Honduras ( 28 maart in Thessaloniki).

Het zijn de eerste kwalificatiewedstrijden voor het WK 2022 in Qatar. Het nationale team van Griekenland is tijdens de kwalificatiereeks verder nog ingedeeld met Kosovo en Zweden.

‘Jako, heel veel succes gewenst!’ namens iedereen binnen VVV-Venlo.

mf2