Menu

Giakoumakis ontvangt uitnodiging

donderdag 5 november 2020

De goede prestaties van Georgios Giakoumakis in de Eredivisie blijven niet onopgemerkt. De Griek, die momenteel met zijn zes gemaakte doelpunten de tweede plek op de topscorerlijst deelt met Danilo (FC Twente), Vloet (Heracles) én Berghuis (Feyenoord), heeft een uitnodiging gekregen van de Griekse bond. Hij zal zondag 8 november aansluiten bij het Griekse nationale elftal.

De bondscoach van Griekenland is John van ’t Schip. Hij speelt met zijn team drie wedstrijden tijdens de interlandperiode. Woensdag 11 november treden de Grieken in Athene aan voor een oefeninterland met Cyprus ( 15.45 uur). Zondag 15 november gaat het dan écht om de knikkers: in Chisinau speelt het team van Giakoumakis tegen Moldavië ( 20.45 uur) in de Nations League. Vier dagen later is Slovenië de tegenstander in die zelfde competitie ( 20.45 uur). Griekenland bezet momenteel de tweede positie in League C, groep 3 met twee punten achterstand op Slovenië.

VVV-Venlo feliciteert Georgios van harte met zijn eerste uitverkiezing voor het Griekse nationale elftal.

Jako, Καλή τύχη - ‘Jako, heel veel succes!’

mf2