Menu

Welkom Gilde-BT en Advance Groep

dinsdag 27 augustus 2019

Wij verwelkomen Gilde-BT en Advance Groep als nieuwe partners binnen ons netwerk!

Verheugd zijn wij over het feit dat Gilde-BT en Advance Groep nieuwe sponsors zijn van VVV Venlo en zich hebben aangesloten bij ons netwerk. Gilde-BT is één van de toonaangevende organisaties in Nederland op het gebied van opleiden, met haar opleidingsbedrijven Gilde-BT Bedrijfsopleidingen, Advance Groep en OVD Opleidingen. Daarnaast ontwikkelt Gilde-BT software­systemen voor opleidings­management- en subsidie­beheersystemen en voert zij backofficeactiviteiten uit voor brancheorganisaties en O&O-fondsen. Met dit totaalpakket onderscheidt Gilde-BT zich van reguliere opleiders of opleidings­softwareontwikkelaars.

Dochterbedrijf Advance Groep verzorgt opleidingen in de transport en logistieke sector.
Met korte cursussen en incompany trainingen, code 95 opleidingen en fullservice bedrijfsacademies is Advance Groep de gerenommeerde opleidingspartner voor het bedrijfsleven.

Wij danken Charles Simons, Algemeen Directeur en Bart Derkx, Commercieel Directeur voor het vertrouwen en gaan er een mooie samenwerking van maken!

Voor meer informatie zie www.gilde-bt.nl en www.advance-groep.nl.

mf2