Menu

Grot en Samuelsen opgeroepen

woensdag 22 augustus 2018

In navolging van Peniel Mlapa, die al eerder werd opgeroepen voor de voorlopige selectie van de nationale ploeg van Togo, is het nu de beurt aan twee andere talenten.

Onze aanvaller Martin Samuelsen is namelijk opgeroepen voor het Noorse elftal Onder-21. De definitieve selectie wordt op 28 augustus bekend gemaakt en als Martin daarbij zit dan neemt hij het in een kwalificatieduel op tegen Azerbeidzjan. Deze wedstrijd wordt gespeeld op 11 september.

Ook aanvaller Jay-Roy Grot is opgenomen, hij mag zich op 3 september melden bij Jong Oranje. Ook zij spelen kwalificatie duels voor het EK en spelen op 6 september tegen Engeland, om het vervolgens op 11 september op te nemen tegen Schotland.

We wensen alle drie de heren natuurlijk heel veel succes toe!

mf2