Menu

Gun je geliefde een avondje VVV

dinsdag 4 februari 2020

Onze seizoenkaarthouders weten als geen ander hoe een thuiswedstrijd van VVV-Venlo aanvoelt. Gebroederlijk, vol strijd, oké niet altijd het beste voetbal, maar de liefde voor VVV is onoverwinnelijk!

En dat gevoel gaan we vieren op de dag van de liefde: Valentijnsdag! Op vrijdag 14 februari om 20.00 uur nemen onze mannen het namelijk op tegen Heracles Almelo. Wij willen alle seizoenkaarthouders de mogelijkheid bieden om de liefde voor VVV-Venlo te delen met je geliefde partner, buurman of misschien wel je lievelingscollega!

Jouw Valentijnscadeau bestaat dan ook uit een unieke kortingscode die je weg geeft aan iemand die je lief hebt, op welke manier dan ook. Hij of zij kan de kortingscode gebruiken, die recht geeft op 50% korting, zodat jullie samen de liefde voor VVV kunnen delen.
Let op: de kortingscode geldt dus niet via jouw account. Je laat jouw Valentijn toch niet zonder cadeau staan?

Jouw unieke kortingscode is verzonden per mail. Geen mail ontvangen? Neem dan contact op met info@vvv-venlo.nl

mf2