Menu

Halo Media wordt netwerkpartner

donderdag 18 juli 2019

Affectie heeft effect! Dat is de positieve grondhouding van Halo Media Productions. Halo Media ziet commercials, bedrijfsfilms, events, documentaires en korte films als de meest effectieve opvolger van de ooit zo populaire brochure of folder. Juist in beelden, eventueel ondersteund met passende en originele muziek, kunnen enthousiasmerende ideeën, exclusieve feesten, adembenemende events en overtuigende en activerende commercials worden gemaakt voor elk beoogd publiek.
Juist het hart moet spreken in beelden. Juist de emotie en het gevoel moeten kijkers triggeren: humor, geluk, vriendschap, liefde, ontroering, hoop, verdriet, verbazing, nostalgie of boosheid? Het zijn maar voorbeelden van affectieve uitingen. Aan gevoel komt immers geen einde. Aan de creativiteit bij Halo Media Productions overigens ook niet.

Halo Media Productions laat u kijken op basis van emotie en persoonlijkheid. ‘Halo’ wil vooral onderscheidend zijn door zich te identificeren met de drijvende kracht achter emotie. De gunfactor achter uw verhaal wordt bereikt als uw potentieel publiek wordt gepakt en in het hart wordt geraakt. Welkom dus bij Halo Media Productions waar op karaktervolle wijze audio-visuele producties worden gecreëerd voor elke gewenste doelgroep. Affectie heeft effect!

Wij danken Hermi Sahuleka, Saul Pieck en Walter Tille voor het vertrouwen in VVV-Venlo.

mf2