Menu

Hoogste partners genieten van lunch

woensdag 11 september 2019

Koelclub leden en Businesspartners trappen het business seizoen af met zeer geslaagde lunch

Gisteren waren onze Koelclub leden en Businesspartners exclusief te gast in ons eigen Covebo stadion - De Koel - voor de aftrap van ons business seizoen. Na een woord van welkom en dank door onze directeur Marco Bogers was het tijd om naar het veld te gaan voor de officiële teamfoto. Iedereen kreeg de kans om zichzelf te vereeuwigen met onze gehele selectie en staf, voor vele kwam hiermee een “jongensdroom” uit. Hierna werd er een zeer smaakvolle lunch geserveerd door Kaneman Entertastement. Onder het genot van een hapje en drankje werden er nieuwe contacten gelegd en was het tijd voor een gezellig en informeel samenzijn. Natuurlijk schoof onze technische staf ook nog aan. Het was een mooie aftrap van ons business seizoen, wat een vervolg gaat krijgen op dinsdag 24 september tijdens onze Seizoenskickoff. Tijdens onze Seizoenskickoff zal onze selectie voorgesteld gaan worden aan ons gehele netwerk.

Wij danken Kaneman Entertastement voor hun bijdrage en natuurlijk een groot woord van dank aan al onze Businesspartners en Koelclub leden voor hun vertrouwen dit seizoen.
Een sfeerimpressie van deze mooie dag vindt u hieronder.

mf2