Menu

Horst als uitvalsbasis

maandag 16 juli 2018

De selectie en staf van VVV-Venlo heeft deze hele week het Parkhotel in Horst als uitvalsbasis voor het trainingskamp ter voorbereiding op het nieuwe seizoen. De trainingen vinden vanaf vandaag allemaal plaats op de accommodatie van RKSV Wittenhorst. Naast de trainingen zullen er allerlei teamactiviteiten plaatsvinden om de onderlinge band nog verder te versterken.

In de loop van de week staan er twee oefenwedstrijden op het programma die allebei worden gespeeld op het terrein van Wittenhorst. Woensdag 18 juli is de gastheer zelf de tegenstander. De aftrap van de wedstrijd tegen de eersteklasser is om 19.30u. De tweede wedstrijd wordt komende zaterdag 21 juli gespeeld. Tegenstander dan is De Treffers uit Groesbeek, dat uitkomt in de Tweede Divisie. Die wedstrijd begint om 16.00u.

Foto: De Limburger

mf2