Menu

INSynQ wordt Pluspartner

vrijdag 12 juli 2019

Afgelopen seizoen is INSynQ in de tweede seizoenshelft ingestapt als nieuwe netwerkpartner en na een zeer succesvol half jaar maken zij nu de stap naar Pluspartner.
INSynQ bestaat uit een team van 45 consultants met gemiddeld meer dan 15 jaar ervaring met SAP software. Ervaring die nodig is om de vertaalslag te kunnen maken naar de organisatie, de gebruikers van het systeem. Gezamenlijk hebben zij meer dan 100 grote end-to-end SAP implementaties gedaan waarbij ze in meer dan 50 landen actief zijn geweest. Zij werken als team samen met klanten om te bouwen aan de toekomst.

INSynQ, bringing people, business and SAP together!

Dank Peter Ouendag en Bas Tiggelman voor het vertrouwen, samen gaan we werken aan jullie (landelijke) naamsbekendheid en groeidoelstellingen!

mf2