Menu

INSynQ zet stap in sponsorpiramide

donderdag 16 juli 2020

Met gepaste trots mogen wij vermelden dat INSynQ, met hun roots in het Brabantse Eindhoven, een mooie stap gaat zetten binnen onze sponsorpiramide. Na 1,5 jaar actief te zijn binnen onze businessclub hebben zij dusdanig veel vertrouwen in onze club dat zij onze samenwerking verder willen intensiveren. INSynQ bestaat uit een team van 50 consultants met gemiddeld meer dan 15 jaar ervaring met SAP software. Ervaring die nodig is om de vertaalslag te kunnen maken naar de organisatie, de gebruikers van het systeem. Gezamenlijk hebben zij meer dan 100 grote end-to-end SAP implementaties gedaan waarbij ze in meer dan 50 landen actief zijn geweest. Zij leveren hun diensten op het snijvlak van People, Business en SAP.

“Sinds de tweede seizoenshelft van seizoen 18|19 zijn wij ingestroomd binnen het VVV-Venlo Netwerk. Vanaf moment één voelen wij ons hier thuis, een club die bij ons past, down to earth en geen poespas. In een korte periode hebben wij al zeer interessante contacten kunnen leggen en krijgen we steeds meer voet aan de grond. Met het oog op de toekomst om ook binnen Duitsland actief te zijn zal onze samenwerking met VVV alleen maar interessanter gaan worden. Wij kijken dan ook uit naar het nieuwe seizoen en hopen nog vele nieuwe mensen te leren kennen” aldus Peter Ouendag, Managing Director van INSynQ. Natuurlijk danken wij Peter Ouendag en Monica Datthijn voor het vertrouwen en hun oprechte betrokkenheid binnen de club, wij gaan er samen iets moois van maken.

‘Het voelt als thuiskomen #BeejVVV’

Voor het gehele artikel klik hier

mf2