Menu

Interior Group nieuw binnen netwerk

maandag 25 november 2019

Wij zijn blij om te vermelden dat Interior Group Venlo onderdeel wordt van het VVV-Venlo Netwerk.

Interior Group Venlo is een full service projectbureau met eigen productiefaciliteiten voor interieur maatwerk. Hierdoor zijn we in staat om interieurbouw- en afbouwprojecten van A tot Z te realiseren. InteriorGroup Venlo realiseert projecten voor de zowel de zakelijke markt als particuliere klanten.  

Deze unieke samenwerking tussen Luc de Haas en Tom op het Roodt biedt de opdrachtgever de mogelijkheid om alle bouwtechnische disciplines op het gebied van afbouw en interieurbouw op een locatie onder te brengen. InteriorGroup Venlo is gevestigd op de Alerbeemdweg 29 te Venlo. Als trotse sponsor van VVV-Venlo waren zij verantwoordelijk voor de inrichting van de nieuwe kleedkamers.

Breng eens een bezoek op de website : www.igvenlo.com

Wij danken Interior Group Venlo en in het bijzonder Luc de Haas en Tom op het Roodt voor het vertrouwen.

#SamenVVV

mf2