Menu

‘Jako’ sluit interlandperiode af

donderdag 1 april 2021

‘Jako’ sluit interlandperiode af met gelijkspel tegen Georgië

De interlandperiode, die voor Griekenland zo goed begon met een gelijkspel tegen Spanje ( 1-1 ), is woensdagavond geëindigd met eveneens een 1-1 gelijkspel tegen het stugge Georgië. Georgios Giakoumakis viel in de 70e minuut in bij een 0-0 stand. Binnen een minuut pakte onze Griekse topscorer een gele prent. Vier minuten later scoorde Georgië een eigen doelpunt via Kakabadze. Kvaratskhelia maakte binnen drie minuten echter weer gelijk. Zo staat de ploeg van bondscoach John van ’t Schip na twee gespeelde WK-kwalificatiewedstrijden op een derde plek in de groep. Spanje staat bovenaan met 7 punten uit drie wedstrijden, Zweden volgt met de volle buit ( 6 punten) uit twee wedstrijden.

‘Jako’ sluit later deze week weer aan in Venlo bij de selectie van Jos Luhukay. Zaterdag 3 april staat de volgende wedstrijd voor hem op het programma, met VVV in Covebo Stadion - De Koel - tegen FC Groningen ( 18.45 uur).

 

mf2