Menu

Jan Sanders overleden

donderdag 3 januari 2019

Woensdag kregen we het droeve bericht dat Jan Sanders na een kort ziekbed is overleden. Jan had in het verleden tal van functies binnen VVV-Venlo. Hoewel hij afkomstig was uit Nijmegen, sloot hij het geelzwart in zijn hart. Hij was enorm begaan met de club.

Jarenlang was hij de beheerder van het spelershome. Voor veel spelers was hij een vertrouwenspersoon en hij stond hen met raad en daad terzijde. Het leidde ertoe dat hij leider werd van het eerste elftal en ook een periode actief was teammanager. Hij maakte zodoende tal van hoogte en dieptepunten mee en speelde een aanzienlijke rol binnen de club.
Na de verbouwing van het stadion werd Jan de uitbater van het supportershome annex jeugdhonk. Met name de jeugdafdeling droeg hij een bijzonder warm hart toe. Met het overlijden van Jan is ons een echte VVV’er ontvallen waarover nog jaren gepraat zal worden. Want die Jan, dat was me er eentje. Zijn familie wensen we veel sterkte toe. Rust zacht Jan.

mf2