Menu

Jerold Promes tekent bij

vrijdag 8 juni 2018

Centrale verdediger Jerold Promes heeft vandaag een contract getekend dat hem nog een jaar langer verbindt aan VVV-Venlo. De 34-jarige Amsterdammer was ook de voorbije vijf seizoenen al actief bij onze club en speelde het afgelopen seizoen in de Eredivisie een belangrijke rol.

Promes is blij dat er een akkoord is, dat vrijdag bekrachtigd werd in een nieuw contract. “Ik heb het prima naar mijn zin in Venlo dus dat we er weer een jaartje aan vastplakken voelt prima.”

Ook Stan Valckx is blij dat Promes blijft. De Manager Voetbal van VVV: “Het is een goeie zaak dat Jerold nog een jaar blijft met al zijn ervaring en power. Afgelopen seizoen is hij heel belangrijk geweest voor de ploeg, dus het is mooi dat hij er een seizoen aan vast plakt.”

Met de contractverlenging van Promes is de volledige defensie van vorig seizoen, die toen opmerkelijk weinig tegentreffers te incasseren kreeg, ook komend seizoen in het geelzwart actief.

 

mf2