Menu

Jeugdspelers tekenen contract

donderdag 18 april 2019

Simon Janssen en Aaron Bastiaans hebben vandaag een profcontract getekend bij VVV-Venlo. Beide talenten spelen de komende twee seizoenen bij de Koelclub, met een optie voor nog een jaar.

Aaron, die veelvuldig wordt opgeroepen voor vertegenwoordigende elftallen, debuteerde nog niet in het eerste elftal. Dat deed Simon wel. Hij maakte al minuten in het bekerduel tegen Westlandia. Daarnaast maakte hij zijn competitiedebuut in de uitgestelde wedstrijd tegen Feyenoord in De Kuip.

Algemeen directeur Marco Bogers was vol lof over beide spelers. “We zijn enorm trots dat we weer twee jeugdige talenten vast kunnen leggen. Ze kloppen nadrukkelijk aan de deur bij het eerste elftal. Wat eens temeer aantoont dat we met onze jeugdopleiding op het goede spoor zitten.”

Tegelijkertijd tekende Stan van Dijck en Yahcuroo Roemer, die ook al debuteerde in het bekerduel bij Westlandia, een amateurcontract bij VVV-Venlo.

mf2